Działalność firmy Sekpol

Firma "SEKPOL" Sp.z o.o.- producent mebli działa na rynku wyposażenia wnętrz od 1993 r. W tym czasie obsłużyliśmy tysiące klientów w wielu branżach. Głównym kierunkiem działania była produkcja mebli biurowych i kuchennych na rynek całego kraju i na eksport. Od kilku lat dynamicznie rozwijamy współpracę z branżą hotelową. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu wnętrz hoteli, pensjonatów, domów wczasowych, moteli, ośrodków szkoleniowych, sanatoriów itp.

Działalność firmy obejmuje pełne wyposażenie jednostek mieszkalnych oraz części ogólnodostępnych (recepcje, szatnie, drink-bary, restauracje, kawiarnie). Firma posiada w swojej ofercie meble typowo hotelowe w pełni spełniające wysokie standardy w zakresie jakości wykonania jak i ergonomii specyficznej dla takich obiektów. Dysponujemy zarówno własnymi wzorami mebli do wnętrz hotelowych, jak również podejmujemy się wykonania mebli nietypowych według pomysłu, wskazówek jak i gotowego projektu zamawiającego.

Ponadto w ofercie znajduje się szeroka gama wyposażenia dodatkowego (oświetlenie hotelowe, narzuty na łóżka, karnisze, firany, zasłony, pościel hotelowa, ręczniki oraz sprzęt RTV i AGD). W roku 2004 firma SEKPOL Sp z o.o. wdrożyła systemy zarządzania Jakością w zakresie produkcji i wyposażenia wnętrz i uzyskała certyfikat ISO 9001:2000 firmy TUV Rheinland InterCert Kft oraz ISO 14001 firmy TUV Anlagentechnik GmbH.

Natomiast nagroda Przedsiębiorstwo Fair Play 2002 obliguje nas do etycznego i honorowego prowadzenia interesów.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.